Майже 15 мільйонів на ремонт дороги зі списку “Великого будівництва” освоїли попри висновки аудиторів

09:11, 17 Грудня, 2021
doroga copy

За результатами проведеної на початку року публічної закупівлі Державне підприємство “Агенство місцевих автомобільних доріг” замовило підприємству “Ефект” виконання ремонту автомобільної дороги місцевого значення О12080. Мова йде про ділянку від південного об’їзду навколо Кропивницького до дороги “Первозванiвка-Калинiвка-Сасiвка”.  Відповідний ремонт є частиною програми “Велике будівництво”.

 

Єдиним конкурентом світловодського “Ефекту”, що належить Айкараму Тартикяну, батькові ексдепутата Світловодської райради Андраника Тартикяна, було столичне ТОВ “ДС Пром Груп” Дмитра Мусієнка. За результатами відкритих торгів “Ефекту” дісталось замовлення та 9,99 мільйона гривень на його реалізацію. 

А вже за пів року, у липні, замовник прийняв рішення докинути підряднику ще трохи грошей і підписує додаткову угоду на 4,89 мільйона. Підстава – несприятливі погодні умови. Зокрема представники фірми звернулись та держпідприємства та вказали на необхідність виконання додаткових обсягів робіт, які початково не були передбачені проєктно-кошторисною документацією, “у зв’язку із випаданням значної кількості опадів великої інтенсивності в травні 2021 року”.

Прикметно, що за місяць до підписання додаткової угоди Північний офіс Держаудитслужби повідомив про початок перевірки вище згаданої закупівлі. За версією аудиторів замовник допустив ряд порушень закупівельного законодавства, зокрема щодо формування тендерної документації та розгляду пропозицій учасника, що був посвідчений не належним електронним підписом.

Не погоджуючись з висновками ДАСУ замовник подав до Кіровоградського окружного адміністративного суду, аби визнати протиправними та скасувати результати перевірки. Зараз рішення по даній справі у судовому реєстрі відсутнє.

Переможець торгів та виконавець робіт приватне підприємство “Ефект” засноване ще в 1992 році та спеціалізується на будівництві доріг і автострад. З моменту впровадження системи Prozorro фірма встигла підписати вже 180 контрактів на загальну суму 415,57 мільйона гривень. 

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів

#досвід_регіонів_велике_будівництво

 

Останні новини по темі

У Кропивницькому чоловіка затисло між кабіною та причепом вантажівки

На Кіровоградщині експравоохоронця засудили до трьох років в’язниці

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023