Журналістка «Гречки» Ірина Маслюкова виграла регіональну стипендію Радіо Свобода (ФОТО)

15:21, 04 Січня, 2022

У конкурсі на стипендіальну програму Радіо Свобода Regional Reporting Fellowship перемогла журналістка Ірина Маслюкова, яка ще донедавна працювала на «Гречці». За умовами стипендії наступні вісім місяців вона працюватиме у київському бюро Радіо Свобода.

Ірина Маслюкова

Торік Ірина закінчила Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. За фахом вона – журналіст. Однак паралельно з навчанням вже після першого курсу працювала на «Гречці».

Крім навчання, роботи на «Гречці», Ірина готувала мобільні відео для англомовного мультимедійного проєкту про Україну «UkraineWorld». Брала участь у різних журналістських конкурсах та тренінгах.

Раніше стажувалась у київському бюро Радіо Свобода в рамках програми «Хаб медіамобільності».

Метою програми є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах «Східного партнерства» ЄС та Західних Балкан. Стипендія покликана допомогти поглибити журналістські знання, розвинути навички та ознайомитися з принципами роботи незалежних медіа.

Стипендіатів інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюють повний робочий день та отримують можливість виробляти журналістський контент, а також брати участь у редакційних дискусіях.

Стипендіальна програма базується на місії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода сприяти якісній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини.

Проєкт фінансується коштом гранту від посольства США в Чехії.

Редакція «Гречки» щиро вітає Ірину з перемогою!

 

Останні новини по темі
Незадоволені роботою приміських маршруток: куди скаржитись
avtobus copy
270211982 341428757534584 952314723442206914 n
Чому відходи з контейнерів для сортування «Екостайлу» вивозить один сміттєвоз?
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024