Педагогічну премію імені Ткаченка здобув керівник фотогуртка із Суботців

11:51, 15 Лютого, 2022

Цьогорічну педагогічну премію імені Івана Ткаченка здобув педагог із Суботців Олександр Морощук.

 Олександр Морощук є керівником фотогуртка «Пошук» Суботцівського центру дитячої та юнацької творчості. Як повідомляють «Суботці-Інфо», він працює над проблемою виховання екологічної культури засобами фотоаматорства.

«Він організовує  екскурсії з гуртківцями для розширення їх світогляду, виховання любові до рідного краю, природи, розвитку інтересу до вивчення історичних та культурних пам’яток», – йдеться у повідомленні.

Крім того, роботи вихованців гуртка «Пошук» займають призові місця і здобувають нагороди у конкурсах, фестивалях, виставках обласного та всеукраїнського рівнів.

Педагогічна премія присуджується щороку на конкурсній основі за значні досягнення в розвитку освіти, дослідженні та творчій реалізації ідей Івана Ткаченка, впровадження досягнень  психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, вагомі успіхи в професійній діяльності, навчанні та вихованні молоді.

Нагадаємо, викладачка англійської з Новоукраїнського району Людмила Талашкевич стала однією з координаторок міжнародної платформи Global Education Network.

Останні новини по темі
Хотів відкупитися: олександрієць пропонував поліцейському хабар у 15 тисяч
aresht
complekt-videonahik1.jpg
Комплекти систем відеоспостереження: основні переваги
Читайте також

У лютому 2024 року буде два роки як росія здійснила повномасштабне вторгення в Україну. Як українці навчились жити під регулярними обстрілами та що змінилось за ці роки?...

08:58, 24 Лютого, 2024

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024