Жодної нічної сирени і збільшення пацієнтів з ковідом: новини військової адміністрації

10:02, 18 Березня, 2022

У ранковому зведенні від 18 березня начальник обласної військової адміністрації звернув увагу на те, що в області вночі не було сирен і те, що фіксують збільшення хворих на коронавірус.

«Обласний лабораторний центр фіксує збільшення хворих на COVID. Прошу всіх керівників територій і жителів області – навіть у такий страшний час треба думати про здоров’я своє і оточуючих. Під час війни нам тільки спалаху корони не вистачає. Тому, скільки можливо, дотримуйтесь карантинних вимог», – йдеться у зверненні Андрія Райковича.

За даними головної державної санітарної лікарки області Надії Оперчук, за минулу добу в області 23 нових випадків ковіду.

Загалом вперше, впродовж останніх днів, ніч в області минула без сирен. На Кіровоградщину цієї ночі прибуло понад 8,5 тисяч вимушених переселенців. Провідні лікувальні заклади прийняли на гемодіаліз хворих із Миколаївщини. А за добу на Кіровоградщині народилося 16 дітей.

«Гречка» нагадує, як вакцинуватися від ковіду в умовах воєнного стану.

 

Останні новини по темі
Онлайн-курси домедичної допомоги – як врятувати життя під час війни
medycynaonline
femida
Переселенці можуть отримати безоплатну правову допомогу
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024