Акцент на медицину і освіту: що будуватимуть у Кропивницькому у 2022

10:41, 02 Квітня, 2022

Спеціальна технічна рада визначить напрямок проведення у Кропивницькому ремонтних робіт і капітального будівництва у 2022 роціу Кропивницькому.

Про це сказав заступник міського голови Олександр Мосін під час телевізійної програми на каналі «Суспільне. Кропивницький», повідомляє пресслужба міськради.

– На сьогоднішній день ми стоїмо перед необхідністю найжорсткішої економії бюджету громади. У той же час, ми розуміємо всі потреби поточних ремонтів наших закладів, знаємо напрямки розвитку міської інфраструктури, куди мають бути здійснені капітальні вкладення, – сказав він.

Окремо Олександр Мосін виділив сферу охорони здоров’я, яка в умовах воєнних дій на території України має отримати додатковий розвиток. Йдеться про будівництво на території лікарні швидкої медичної допомоги сучасного операційного блоку та виготовлення проєктної документації на реконструкцію відділення Центральної міської лікарні на Салганних пісках – колишньої МСЧ №19.

Додаткової уваги потребує і галузь освіти Кропивницького, яка опікується не тільки кропивницькими учнями, а й великою кількістю дітей, які разом зі своїми родинами змушені були покинути рідні міста в зоні бойових дій.

Нагадаємо, цього року місто мало великі будівельні плани, зокрема на реконтрукцію площі Героїв Майдану і низку капітальних ремонтів доріг, але плани поставили на паузи широкомасштабні воєнні дії.

Останні новини по темі
У Кіровоградській області парафія УПЦ МП із священником перейшла до ПЦУ
rajcovych
12 тисяч переселенців і обстріли у сусідів: минула доба на Кіровоградщині
Читайте також

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024

Перед судом постане житель Кропивницького, якого обвинувачують у «зливанні» росіянам інформації про розміщення військової авіації на території області....

13:49, 4 Березня, 2024

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024