Як працюватимуть кінотеатри Кропивницького при повітряній тривозі?

15:17, 08 Квітня, 2022

Обидва кінотеатри в обласному центрі наразі працюють – з урахуванням повітряних тривог і комендантської години.

В кінотеатрі «Портал» сенси проводитимуть 9 і 10 квітня. Анонсують показ трьох фільмів.

Як повідомили працівники кінотеатру, якщо під час сеансу спрацює повітряна тривога, то в кінотеатрі показ фільму не припинять. Проте тим, хто захоче піти в укриття, пообіцяють повернути кошти за квиток. Найближче укриття знаходиться поруч у спортивному залі. 

Подивитися час сеансів і придбати квитки онлайн можна на сайті «Порталу».

Другий кінотеатр в місті – SmartCinema – також відновив роботу. У разі сирени сеанс призупинять, а на стійці адміністратора є пам’ятка з адресами найближчих укриттів. Через 15 хвилин після відбою тривоги сеанс відновлять.

«Якщо ти не маєш змоги повернутися на сеанс – все ок! Зберігай квиток і приходь у зручний для тебе час», – пояснюють в кінотеатрі.

Крім того, для захисників і захисниць України та тимчасово переміщених громадян відвідування SmartCinema безкоштовне. Запевняють, що по 15 гривень з кожного придбаного квитка передають на волонтерську допомогу.

Подивитися час сеансів, придбати квиток онлайн можна на офіційному сайті мережі кінотеатрів SmartCinema, обравши місто «Кропивницький».

Раніше «Гречка» розповідала про зміни в освітленні вулиць Олександрії під час повітряної тривоги. 

Останні новини по темі
Як протидіяти фейкам у соцмережах – молодь запрошують на вебінар
У Вільшанській громаді живим коридором зустрінуть полеглого захисника
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024