Медичний виш і коледж з Донеччини на час воєнного стану діятимуть в Кропивницькому

14:36, 10 Квітня, 2022

До завершення дії воєнного стану Донецький національний медичний університет та відокремлений підрозділ Донецького національного медичного університету – Лиманський медичний фаховий коледж тимчасово проводять свою діяльність у Кропивницькому.

Фото умовне

Про це йдеться у наказі міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка від 9 квітня.

Рішення про базування медвишу та медколеджу прийняли у зв’язку з веденням активних бойових дій на території Донецької області та організації діяльності цих освітніх закладів.

Медичний університет та коледж знаходитимуться за адресою: місто Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 4а.

Згідно з наказом МОЗу, департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації спільно з Донецьким національним медичним університетом та Лиманським медичним фаховим коледжем має залучити заклади охорони здоров’я Кіровоградщини до практичної підготовки студентів-медиків. При цьому керівництво медвишу та медколеджу в оперативному порядку має розв’язувати питання із навчанням, зокрема, із його завершення у 2021/2022 навчальному році.

«Гречка» нагадує, торік навесні Вчена рада Донецького національного медичного університету ухвалила рішення про закриття філії в Кропивницькому. Офіційна причина – «неможливість виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, аби уникнути порушень законодавства».

 

Останні новини по темі
Охочих запрошують на майстер-клас із ткацтва
tkatztvo
likar
Завтра у Суботцях переселенців чекають на прийом лікарі-благодійники
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024