Суспільство

Кіровоградщина втратила на війні ще чотирьох Героїв-захисників

. 6868

Олександрійська, Петрівська та Знам’янська громади втратили у війні проти російських окупантів земляків.

vijskovuj

Загинув військовий з Олександрії 52-річний Валерій Коржов.

278584022 530863115421245 5706140394030407094 n

«Останні роки він проживав разом із родиною у Кропивницькому, проте поховають його в Олександрії поряд із батьками», – повідомив про загиблого міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Прощання з двома військовими – Сергієм Костенком та Валерієм Коржовим – відбудеться сьогодні, 27 квітня, о 10:00 у приміщенні ПК «Світлопільський». Поховають Сергія Костенка на військовому цвинтарі, Валерія Коржова – на центральному міському кладовищі.

24 квітня 2022 року в районі населеного пункту Олександрівка Херсонського району Херсонської області загинули земляки з Петрівської громади, мешканці села Луганка та селища Петрового, батько й син: 52-річний Залевський Сергій Іванович та 29-річний Залевський Богдан Сергійович.

zagubli

«Цілеспрямовані, розумні, вольові, життєрадісні та люблячі: син і батько, батько й син, дві рідні людини, які в перші ж дні війни рвалися боронити рідну Україну і 1 березня були мобілізовані. В мирний час Сергій працював сторожем у Луганській загальноосвітній школі, а Богдан – інструктором-методистом комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»», – йдеться в повідомленні від громади.

22 квітня внаслідок артилерійського обстрілу на межі зіткнення з російськими загарбниками загинув сержант Погрібний Сергій Сергійович зі Знам'янської громади.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати рідної, дорогої людини: сина, чоловіка, батька і друга», – йдеться в повідомленні від Знам’янської міськради.

Церемонія прощання відбудеться 27 квітня о 13:00 на площі Героїв Майдану.

 

«Гречка» висловлює співчуття рідним загиблих.

 Вічна пам'ять і слава Героям!

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама