Суспільство

Війна забрала життя ще п’ятьох захисників з Кіровоградщини

. 22720

Кіровоградщина втратила ще п’ятьох захисників, які загинули у боротьбі проти російських загарбників.

zahunyv

Вільшанська громада попрощалася з 18-річним Сардановим Василем Олександровичем із села Добре. 29 квітня 2022 року він потрапив під мінометний обстріл разом з односільчанином Станіславом Ністором. Від отриманих поранень юнак помер у госпіталі 2 травня.

Церемонія поховання обох військовослужбовців відбудеться 5 травня об 1:00 в с. Добре по вулиці Миру, 23 Для проведення в останню путь наших Героїв організовано підвіз автобусами: із Добрянки о 10:00, з Вільшанки – о 10:30 (біля маленької школи).

Sardanov

Під час виконання службових обов’язків 1 травня 2022 року загинув Володимир Мирончук з Кропивницького. Сумну звістку повідомили у міському осередку ВО «Свобода», членом якого він був. Володимир з 2019 року проходив службу у одному з підрозділів ССО України.

«Володимир був принциповою, відвертою та щирою людиною, вірним другом, мав веселу вдачу. Без чоловіка й батька залишилися дружина Вікторія та троє доньок», – сказали побратими

Прощання з Володимиром відбудеться 6 травня о 13:00 на Алеї Слави на Рівненському кладовищі міста Кропивницького.

Muron4uk  

Підвисоцька громада Голованівського району повідомила про втрату двох земляків. Уродженець села Ятрань Голованівського району Денис Люшняк загинув у війні проти російських загарбників 28 квітня, у боях на Донеччині.

«Вся Підвисоцька громада висловлює глибоке співчуття рідним, близьким, колегам, побратимам. Слава Воїну, полеглому за Україну! Вічна і світла пам’ять», – зазначили при прощанні.

Lyushnyak

Сержант Юрій Кукоара з Копенкуватого був учасником АТО. Був призваний з міста Міколаєва в ЗСУ, в лавах яких захищав український народ проти російських загарбників. На жаль, загинув на Донеччині. У Миколаєві, де він проживав, у нього залишилися батьки, дружина Вікторія, донечка Єва і синок Матвій.

«Хвала воїнам-захисникам,та велика шана за їх неоціненну самопожертву, яку вони роблять для нас та України. Нехай ваші імена запишуться золотими літерами в новій історичній книзі визволення України від ганебного ворога», – підкреслили у громаді.

Kukoara

Благовіщенська громада прощалася із жителем села Синьки Романом Рябоконем. у 2009 році Роман навчався в Ульяновському училищі, яке закінчив із відзнакою. Вступив до агротехнічного коледжу в Тальянках та здобув професію агронома, згодом – до Уманського педагогічного університету. Захищав Україну від російської армії? загинув на Донеччині. 

«Загинув вірний син України. Він захищав усіх нас і віддав своє життя за те, щоб ми могли жити у мирній країні, жити вільно», – наголосили в громаді.

Ryabokon

Поширюйте

Коментуйте


Реклама