Суспільство

Батько п'ятьох дітей і спортсмен: у Кропивницькому попрощалися із двома захисниками (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 41660

Сьогодні, 16 травня, на Алеї почесних воїнських поховань Рівненського кладовища попрощалися із двома військовими, чиї життя були покладені за захист українського народу від рашистської армії – Василем Касьяненком з Катеринівки і Артемом Корнійцем з Кропивницького.

Aleya pohovan Rivnenske2

Василь Касьяненко народився у 1985 році в Новоукраїнському районі, проживав із дружиною Іриною і п’ятьма дітьми у селі Катеринівка. Мав освіту вчителя, служив за контрактом в обласному центрі. І хоч контракт закінчився ще минулоріч, із повномасштабним вторгненням росії пішов до військкомату.

«Він завжди мене підтримував, навіть у найважчі періоди – коли в мене виявили цукровий діабет, коли наш син народився з однією ниркою та пороком серця. Він обожнював наших дітей, завжди пишався ними», – розповіла Ірина.

Kasyanenko Ira

Наприкінці квітня Василь перебував на позиціях в Донеччині, перестав виходити на зв’язок. Згодом рідні дізналися, що він загинув.

Василя Касьяненка односельці в останній путь проводжали живим коридором.

Kasyanenko korudor

На Рівненському кладовищі Василя поховали поруч з його двоюрідним братом, капітаном Віталієм Касьяненком, якого посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Kasyanenko V

Артем Корнієць народився у 1979 році у Кропивницькому. Мав освіту програміста, проте завжди полюбляв баскетбол. Із початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати країну від російських загарбників.

Korniyec Artem

На війні був помічником гранатометника. Загинув під час бою на Луганщині 30 квітня від поранення в груди. 

Korniyec Artem2

«У Артема залишився 18-річний син Ілля – такий же сильний, справедливий, такий же добрий, як його батько», – розповіла сестра загиблого Олена.

Korniyec Artem3

Панахиду за загиблими відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Mark pohovannya

Поширюйте

Коментуйте