Для швидкого пошуку роботи в Кропивницькому створили телеграм-канал

09:14, 20 Травня, 2022

Work.ua допоможе кропивничанам шукати роботу через Telegram.

Як повідомляє пресслужба Work.ua, щодня у телеграм-каналі «Робота в Кропивницькому – Work.ua» з’являється декілька десятків пропозицій роботи, які відбирають модератори. Вакансії перевіряються на предмет попиту, повноти опису та вказаної зарплати. Усі пропозиції – від надійних роботодавців та публікуються у день своєї появи на Work.ua. У телеграм-каналі можна шукати роботу без резюме і навіть без досвіду, використовуючи відповідні хештеги. 

Підписатися на канал можна за посиланням https://t.me/workua_kropyvnytskyi

Кропивницький є одним із лідерів за кількістю пропозицій роботи в Україні. У місті відкрито понад 200 вакансій із середньою зарплатою 12 500 грн. Серед них популярні: менеджер з продажу, бухгалтер, водій, продавець-консультант тощо. 

Станом на зараз на сайті Work.ua розміщено понад 17 000 вакансій. Однак це все ще в 5 разів менше, ніж до війни. Для порівняння: у березні було 6 000, до війни – 90 000. 

«Ми помітили декілька тенденцій на ринку праці України. Швидкість відіграє вирішальну роль у працевлаштуванні. Хто першим побачив вакансію, той і отримує роботу. Шукачі сміливо змінюють професії та розглядають будь-які пропозиції за місцем перебування», – коментує Артур Міхно, CEO та співзасновник Work.ua.

«Гречка» нагадує, для пошуку роботи переселенці можуть звернутись до центрів зайнятості Кіровоградщини.

 

Останні новини по темі
За словесну образу поліцейського планують ввести покарання: правозахисники проти
Prava lyudunu
Кропивничани похвалились своїми вишиванками у соцмережах (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024