Черкаська будівельна компанія запропонувала свої послуги зі зведення багатоповерхівок для переселенців у Кропивницькому

16:25, 08 Червня, 2022
budivnuztvo remontu

Кіровоградська обласна військова адміністрація продовжує вивчати пропозиції будкомпаній про зведення житла для переселенців до кінця року. Сьогодні, 8 червня, розглянули пропозиції представників ТОВ «Люльченко і Ко» та заводу «Буддеталь» з Черкас.

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської ОВА.

«У Кропивницькому ми пропонуємо власний проєкт такого житла. Він передбачає будівництво 546 квартир у житловому комплексі, який є масивом 5-6-поверхових будинків із залізобетонних панелей. Житло з таких панелей зводиться швидко та якісно», – повідомив представник компанії проєктанта.

За словами заступника гендиректора заводу «Буддеталь» Олега Ширка, підприємство вже понад 20 років стабільно постачає збірні бетонні та залізобетонні вироби, бетон та розчини для промислового та житлового будівництва.

«Чистину виробленої продукції зберігаємо на складах, що дозволяє сформувати певний резерв для стрімкого запуску будівництва, як тільки відповідна програма буде запущена Офісом президента. Наші потужності здатні покрити будівництво необхідних 2 000 квартир у Кропивницькому в найкоротші терміни», – каже Олег Ширко.

Учасники засідання обласної робочої групи з питань будівництва житла для переселенців обговорили можливі логістичні проблеми та аспекти виробничої потужності.

«Гречка» нагадує, раніше в ОВА повідомляли, що розглядали пропозиції будівництва житла для переселенців від київської компанії.

 

Останні новини по темі

Олександрівська та Петрівська громади повідомили про втрати на війні

zahunyv
avtobus ludu

Конфлікти у тролейбусах: хто з переселенців має право на безоплатний проїзд у Кропивницькому?

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023