Кропивницький легкоатлет став призером змагань у Німеччині

16:22, 08 Червня, 2022

Легкоатлет із Кропивницького, майстер спорту міжнародного класу Олег Дорощук піднявся на п’єдестал міжнародних змагань у німецькому Релінгені.

 

Турнір є традиційним і проводиться вже 57 років поспіль.

Вихованець СДЮСШОР N2 тренера Геннадія Здітовецького в секторі для стрибків у висоту у своїй найкращій спробі показав результат 2,18 м. 

Випередили кропиничанина німець Тобіас Поте (2,24) і українець Андрій Проценко (2,21).

Про результати змагань з ФЛАКО поділилися тренер-викладач спортсмена Геннадій Здітовецький та легкоатлет його підопічний Олег Дорощук. 

Геннадій Здітовецький:

«Звісно, я хотів би кращого результату, щоб Олег показував ті результати, які наближені до особистих рекордів. Взагалі можу сказати, що Олег був наймолодшим учасником змагань. Усі, хто досяг вищих сходинок на турнірі, були значно старшими, отже досвідченішими. Додам, що практично усі спортсмени на цих змаганнях показали результати набагато нижчі, ніж свої особисті рекорди. Нам з Олегом необхідно багато працювати, спортсмен знає свої недоліки у підготовці, тож головне – бажання постійно працювати та тренуватися по максимуму. Влітку Олег буде тренуватися в Німеччині та виступати на змаганнях. Я буду йому в цьому допомагати та вже найближчими тижнями прибуду до Німеччини», – розповів Геннадій Здітовецький. 

20-річний Олег Дорощук каже: хотів би кращого результату. А свою найближчу перемогу присвятить Україні та ЗСУ. 

«Виступом не дуже задоволений. На жаль, не впорався з суперником. Думаю, третє місце – це не перемога для мене. А якщо буде перемога в інших змаганнях, то її присвячуватиму всім воїнам які нас захищають, завдяки їм я можу зараз бути на турнірах».

 

Останні новини по темі
Черкаська будівельна компанія запропонувала свої послуги зі зведення багатоповерхівок для переселенців у Кропивницькому
budivnuztvo remontu
avtobus ludu
Конфлікти у тролейбусах: хто з переселенців має право на безоплатний проїзд у Кропивницькому?
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024