Суспільство

Захищали Україну – на війні загинуло подружжя з Кропивницького

 Автор: Ірина Требунських. 41441

У війні проти російських загарбників 21 червня загинуло подружжя Ольга і Тарас Мельстери з Кропивницького.

Melster

Про загибель доньки і зятя повідомила громадська діячка, співкоординаторка Гуманітарного центру у Кропивницькому Інга Дуднік.

«Не маю сил щось говорити, писати. Вчора вони стали нашими янголами-охоронцями. Дякую, що захищали нас на землі, тепер захищаєте з неба», – написала вона фейсбуці.

Інга Дуднік додала, що намагалася прийняти вибір Тараса і Ольги змінити цивільні професії на зброю у руках заради захисту українського народу. І зізналася, що її «накрило», коли Ольга обрізала волосся, щоб воно не заважало носити бронежилет.

Тарас Мельстер був сином директорки громадської організації «Флора» Людмили Шестакової, працював у IT-компанії. Ольга Мельстер була відомою на Кіровоградщині художницею-кондитеркою.

У перший день повномасштабного вторгнення Ольга написала пост на своїй інстаграм-сторінці:

«Ще вчора публікувала про те, що страшно починати готувати пряники. Як смішно це читати сьогодні. Сьогодні я вперше зрозуміла, що таке страшно. На нас напала Росія. А напад виправдати не можна».

Підтримати батьків загиблих можна за баньківськими картками: 4149 4993 7292 4348 – Інга Дуднік, 5363 5423 0790 9946 – Людмила Шестакова.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Поширюйте

Коментуйте