Під загрозою зникнення: редакції дитячих журналів попросили про допомогу

11:21, 30 Червня, 2022

Редакції журналів для дітей і підлітків звернулися до громадськості у відкритому листі з проханням підтримки. Усе тому, що з’явилася загроза зникнення цих періодичних видань, повідомляє «Читомо». 

«Ми продовжуємо готувати й публікувати періодичні видання в умовах стрімкого зростання цін на папір та попри складнощі в організації виробничого процесу, коли багато працівників редакцій вимушені працювати дистанційно», – зазначають у листі.

Редактори журналів просять українців надати розголосу листу, поширивши його у соціальних мережах та серед друзів, знайомих, колег. 

Крім того, просять передплатити провідні українські дитячі журнали: «Джміль», «Пізнайко», «Однокласник», «Мамине сонечко», «Крилаті», «Малятко», «Равлик», «Смайлик», «Розумашки», «Малюк Котя», «На крильцях ангела» на друге півріччя.

Передплатити можна не лише для себе, а для дитсадків, освітніх та інклюзивних центрів, школам, книгозбірням, культурним клубам.

До передплати пропонують залучати меценатів і спонсорів.

Також можна взяти участь у флешмобі підтримки дитячих та підліткових журналів. Розкажіть історію знайомства з дитячим чи підлітковим журналом або поділіться спогадами про журнал з дитинства. У допис потрібно додати хештеги: #ПідтримайУкраїнськіДитячіЖурнали #StandWithUkrainianChildrenMagazines

 

Останні новини по темі
Сучасні світильники в інтер’єрі Вашої оселі
sv
voda dytyna
Дітям до 3 років не можна пити воду з криниць і свердловин: пояснюємо чому
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024