У Кропивницькому для школярів та вчителів створили онлайн курс із дистанційного навчання

10:23, 30 Серпня, 2022

З метою якісної організації освітнього процесу в школах Кропивницького для учнів, педагогів та батьків на сайті управління освіти Кропивницької міської ради створили курс «Дистанційне навчання учнів 1-11 класів».

У розділі пропонують скористатися дистанційними розробками, підготовленими педагогами Кропивницького, повідомили у пресслужбі місьркади.

На сторінках сайту можна знайти авторські уроки, а також розроблені з використанням ресурсів мережі Інтернет у вільному доступі.

Працівники дитсадків розробили для малечі захопливі навчально-розвивальні відеозаняття, завдяки яким можна цікаво та корисно провести час.

Для випускників 11-х класів підготували серію вебінарів онлайн-інтенсиву «Підготовка до НМТ». Досвідчені, креативні вчителі української мови, математики та історії закладів загальної середньої освіти дають рекомендації та слушні поради щодо якісної підготовки до іспиту.

На допомогу педагогам створили курс «Дистанційне навчання. Калейдоскоп цифрових інструментів для вчителя». Завдяки серії вебінарів вони зможуть опанувати й обрати ефективні інструменти для якісної організації дистанційного навчання.

Також психологи підготували «Кейс ідей щодо організації розвивального дозвілля дітей під час комендантської години, а також в місцях їх тимчасового проживання чи бомбосховищах». Даний ресурс містить розвиваючі відеоігри, тренажери, нейровправи, які допоможуть запобігти стресу та страхам, що можуть виникнути у дітей та дорослих під час бойових дій.

Окрім того, наголошується, що у зв’язку з переходом базової школи до навчання за новим Державним стандартом Нової української школи, матеріали для 5 класу поступово оновлюються.

Ознайомитися з курсом «Дистанційне навчання учнів 1-11 класів» за цим посиланням.

Останні новини по темі
Один з мікрорайонів Кропивницького залишився без води
40221 1200x800 2
d445560d 14b6 4902 8fea 575ca8bb633e
Під обстрілами і в спрагу: кропивницьких водіїв удостоїли орденами “За мужність”
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024