Пересувні котельні та списання боргів: як Кропивницький готується до опалювального сезону

16:46, 30 Серпня, 2022
teplo

Кропивницький на 80% готовий до опалювального сезону. Місто отримає пересувні котельні від міжнародної організації та можливість списати понад 400 мільйонів боргу теплопостачального підприємства.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 30 серпня, йдеться на сайті міськради.

За його словами, фахівці КП “Теплоенергетик” виконали значний обсяг робіт: відремонтували дев’ять котлів на модульних котельнях міста і встановили чотири нових. Активно тривають роботи на головних теплогенеруючих потужностях – ПЗК та ТЕЦ.

Одночасно триває ревізія теплової мережі — проведено заміну аварійних трубопроводів протяжністю понад 1500 метрів, при цьому відновлене асфальтне покриття у місцях аварійних робіт площею понад 700 квадратних метрів.

Важливою залишається і економічна складова підготовки КП “Теплоенергетик” до роботи в зимових умовах.

“Уряд відновлює програму компенсації різниці в тарифах, тож не можна втратити цей шанс, – наголосив заступник міського голови. – Кропивницьке теплогенеруюче підприємство має можливість списати 413 мільйонів гривень боргів за різницею в тарифах. Це буде суттєва підтримка для економічної стабілізації “Теплоенергетика”.”

Крім того, за програмами міжнародної підтримки від USAID Кропивницький може отримати п’ять сучасних пересувних модульних котелень, які можна буде використати для відновлення теплопостачання в закладах соціальної сфери. Для ефективного їх використання необхідно вже сьогодні мати розроблені технологічні карти під’єднання до мережі в різних мікрорайонах обласного центру.

Останні новини по темі

Віддали життя за Україну: громади Кіровоградщини прощатимуться із загиблими захисниками

1399123506
f87b8fab 0000 4579 a535 0be8298d3366

Художники із Кіровоградщини розписали вагон “Потягу до перемоги” (ФОТО)

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023