Родичів зниклих військових закликають остерігатись шахраїв

12:09, 27 Вересня, 2022

Родичів зниклих безвісти військовослужбовців закликають не поширювати інформацію про них, аби не втрапили на гачок шахраїв.

Про це йдеться на офіційній Facrebook-сторінці Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Згідно повідомлення, все частіше у соцмережах шириться інформація про зниклих безвісти військовослужбовців. Рідні та близькі військових намагаються розшукати їх використовуючи, зокрема й соціальні мережі.

В умовах війни дійсно виникають проблеми зі встановленням місцезнаходження військового та встановлення його статусу: в полоні, зниклий безвісти чи загиблий.

Родичі таких військових публікують у соціальних мережах інформацію про себе і про зниклого, а також свої контактні дані, сподіваючись розшукати зниклих військових.

Цією інформацією користуються шахраї, які граючи почуттями рідних, обіцяють встановити зв’язок зі зниклим чи розшукати його. Водночас злочинці, використовуючи прийоми психологічного тиску, вимагають за свої послуги гроші, тому трапляються випадки, що родичі, піддаючись емоціям, перераховують шахраям великі суми коштів.

Зазначимо, обміном та пошуком українських військовополонених або зниклих безвісти займаються державні органи, тому вкотре закликаємо родичів військовослужбовців не піддаватись шахрайським діям, а про подібні випадки повідомляти правоохоронні органи.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що українців попереджають про нову шахрайську схему. Цього разу аферисти представляються від імені Нацбанку та фонду “твоя опора”. Спеціалісти розповіли, як не втрапити на гачок шахраїв.

 

Останні новини по темі
У Знам’янській громаді молодь безкоштовно навчатимуть шити: як зареєструватися
Shveina mashunka
sklianky v shafi
Кропивничан запрошують на благодійний ярмарок скляних виробів
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024