У Кропивницькому для дітей військовослужбовців створять коворкінг-простір

11:09, 06 Жовтня, 2022

У Кропивницькому для дітей військовослужбовців створять коворкінг-центр, який поєднуватиме різні види активностей та роботу з психологами та логопедами.

Відповідний проєкт простору “ІРЦинка” підготували колектив інклюзивно-ресурсного центру №3 разом із директором закладу Юрієм Вороновим, повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА.

У коворкінг-просторі плануюють заняття з психологами і логопедами, заняття спортом та рухливі ігри із вчителями-реабілітологами, дослідження навколишнього світу, практичне знайомство з кулінарією тощо.

“Все необхідне для занять у центрі є, наприклад, сенсорна кімната; кімната, де можна готувати їжу і сервірувати стіл. Ми плануємо організувати різні локації, враховуючи інтереси дітей. Одна така локація може прийняти групу діток до 10 осіб”, – розповідає директор ІРЦ Юрій Воронов.

На першому етапі реалізації проєкту планують залучити дошкільнят.

У дитячі садочки міста уже розіслали усю необхідну інформацію для батьків, з інструкціями як пройти опитування, щоб стати учасниками коворкінг-простору.

Останні новини по темі
У “Градолії” викрали олії на понад мільйон
pliashka olii
algoritm
В Україні створили офіційну “Дорожню карту” для родин зниклих військових
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024