У Кропивницькому регіональному центру планування сім’ї передали сучасне медобладнання (ФОТО)

17:04, 12 Жовтня, 2022

Апарат Кіровоградської обласної ради придбав сучасний коагулометр регіональному центру планування сім‘ї та репродукції людини. Завдяки апарату можна буде оперативно робити аналіз за понад 10-ма показниками.

Обладнання голова обласної ради Сергій Шульга разом із очільником профспілки апарату Євгенієм Прокопчуком передали сьогодні, 12 жовтня, повідомили в пресслужбі облради.

«Коагулометр нам життєво необхідний. За його допомогою ми отримали можливість оперативно, безконтактно робити аналіз крові за більш як десятьма показниками. Він економічний. За півроку центр вдруге отримує нове обладнання. Востаннє техніка центру оновлювалася понад 20 років тому», – зазначила директор медзакладу Наталія Нор.

070

Працівники обласної ради не вперше долучаються до благодійних справ.

«Ми завжди підтримуємо гарні ініціативи. З лютого допомагаємо нашим військовим наближати перемогу. Тепер придбали ось такий пристрій центру планування сім‘ї. До речі, компанія-постачальник «Інтермедика-Україна» пішла нам на зустріч і зробила суттєву знижку. Добро єднає», – прокоментував голова профспілки апарату облради Євген Прокопчук.

060

Зазначимо, у червні центр отримав від меценатів сучасний імуноферментний ІХЛА-аналізатор.

080

Останні новини по темі
Громади Кіровоградщини повідомили про втрати бійців на війні (ФОТО)
Zagunuv pamyat geroyam
2673110 mobilizatsiya v ukrayini trivae bez hvil yak mozhut vruchiti povistku
Чи зберігається статус безробітного при мобілізації
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024