У Кропивницькій міськраді вчили боротися зі стресом і панікою

16:52, 31 Жовтня, 2022

У Кропивницькій міській раді відбулася практична частина тренінгів «Як бути Ок, незважаючи на складні обставини». Учасники дізналися, як боротися зі стресом та панічними атаками. 

Як повідомила пресслужба міськради, тренінги проводила психологиня Оксана Клименченко. Під її керівництвом учасники попрактикували дихальні вправи, техніки простукування тіла та розслаблення різних груп м’язів. 

«Практичні речі, які ми розглянули сьогодні, однозначно дієві. Але їх необхідно використовувати систематично. І якщо не вивільняти хронічний стрес, то навіть маленькі радощі, які ми час від часу собі даруємо, глобально ситуацію не врятують», – зазначила психологиня. 

Крім того, вона порадила, як допомогти людині з панічною атакою: треба ставити більше запитань, які повертають до реальності. При цьому варто уникати різких, несподіваних рухів або обіймів. Не можна також обливати людину водою або лишати її наодинці в такому стані. 

Нагадаємо, раніше «Гречка» писала, як допомогти собі при хронічному стресі

Останні новини по темі
Непоправні втрати: громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків (ФОТО)
1399123506
Fertility Surrogate Mother Adoption Surrogacy 5014314
Сурогатне материнство у десяти питаннях і відповідях
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024