У Кіровоградській області призначили нового затупника голови ОВА

20:15, 04 Листопада, 2022

Павла Конопка призначив першим заступником голови Кіровоградської ОВА.

Про це повідомили в Телеграм-каналі головиОВА Андрія Райковича.

За даними Youcontrol Конопко очолював Департамент інфрастуруктури Кіровоградської ОДА.

Як повідомив громакдський активіст Андрій Лаврусь, за його інформацією Павло Конопко у 2021 проходив конкурс на посаду першого заступника Керівника апарату РНБО. Водночас за цю посаду також боровся колишній перший заступник голови ОДА за часів керівництва областю Андрія Назаренка – Валерій Жалдак. В підсумку в конкурсі переміг Жалдак і зайняв посаду у Раді нацбезпеки і оборони України.

За оприлюденими результатами співбесіди в РНБО, тоді Конопко отримав 0 балів за розуміння сфери державного управління,стратегічне бачення та управління змінами та інноваціями.

Нагадаємо, вчора заступникцею годови ОВА з гуманітарних питань призначили волонтерку і депутатку міськради Катерину Колтунову.

Останні новини по темі
Документ про освіту буде в мобільному застосунку «Дія»
dia
zahunyv1gerb
Загинули за Україну: громади Кіровоградщини повідомили про втрати на війні (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024