Кіровоградщина стала лідером по врожайності соняшникового насіння

14:30, 08 Листопада, 2022

Кіровоградщина стала лідером в Україні за кількістю врожаю соняшникового насіння. Така тенденція тримається вже багато років.

Як розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку ОВА Валерія Фурманова, Кіровоградщина традиційно із року в рік є лідером по посіву та збору соняшника, інформує пресслужба ОВА.

“Наша область цьогоріч зайняла перше місце і по засаджених соняшником площах і по кількості врожаю. Минулого року зібрали 1 мільйон 300 тисяч тонн насіння, цьогоріч трішки менше, проте все у порівнянні з іешими областями, ми лідируємо”, – розповіла посадовиця.

Крім того, вона зазначила, що такі показники дають можливість повноцінно працювати підприємства олійно-жирового виробництва.

Останні новини по темі
На підтримку переселенок: у Кропивницькому відбудуться “Жіночі вечорниці”
567
teplo
Щоб бути готовими до надзвичайних ситуацій: Кіровоградщина отримає 18 пересувних котелень
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024