Суспільство

Навіки в строю: громади Кіровоградщини повідомили про загибель бійців на фронті (ФОТО)

 Автор: Таміла Делюрман. 3923

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

Zagunuv pamyat geroyam

Петрівська громада повідомила, що 6 листопада на Донеччині загинув Сергій Дейлік, 23 січня 1988 року народження, матрос, навідник десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти морської піхоти.

Прощання з бійцем відбудеться 9 листопада.

Шикування живого коридору відбудеться о 9:30 від «Петрівської центральної лікарні» по вулицях Центральна, Літвінова, вздовж будинку № 4 до будинку № 3 по вулиці Літвінова, де мешкав Герой.

Поховають воїна на центральному кладовищі селища.

petr

В Устинівській громаді повідомили, що 5 листопада загинув житель села Новокиївка Криничуватського старостинського округу В'ячеслав Бричка, 1971 року народження.

Він був солдатом обслуги кулеметного відділення взводу бойового забезпечення розвідувальної роти. В результаті шквального артилерійського та кулеметного обстрілу солдат героїчно загинув в районі населеного пункту Майорськ Донецької області.

Церемонія прощання з В’ячеславом Бричкою відбудеться 9 листопада в селі Новокиївка Криничуватського старостинського округу.

Односельців воїна просять зустріти кортеж з його тілом «живим коридором» о 8:00 від в’їзду в село зі сторони Долинської до будинку загиблого.

Прощання з загиблим та панахида відбудуться о 12:00 за адресою село Новокиївка, вулиця Врожайна.

ust

У Компаніївській громаді повідомили, що 7 вересня в селі Вербівка, Балаклійської міської громади, загинув уродженець села Мар’ївка Компаніївської громади Василь Крикун.

Воїн народився 18 травня 1992 року у селі Мар’ївка, навчався у місцевій школі, після завершення якої вступив до Кіровоградського будівельного фахового коледжу. З червня 2016 року проходив службу в лавах Збройних Сил України.
Разом з дружиною виховували трьох дітей: доньку та двох синів.

Прощання з бійцем відбудеться 9 листопада.

"Живий коридор" просять створити о 10:30 від траси по вулиці Юр’ївській, з 12:00 біля будинку загиблого по вулиці Юр’ївська, 22, потім похоронна процесія вирушить до сільського кладовища.

komp

Поширюйте

Коментуйте