«Пишаюся, що рятую своїх»: як директорка Кіровоградського центру творчості служить на передовій

15:41, 28 Листопада, 2022

Директорка обласного центру народної творчості Тетяна Назаренко наразі служить бойовою медикинею у сухопутних військах Збройних Сил України.

Тетяна Назаренко ще в березні 2022 року стала на військовий облік, передає пресслужба Кіровоградської обласної ради. До лав української армії її призвали через декілька місяців – у вересні.

«Я не звикла до таких навантажень, але впоралася. І здебільшого дякуючи своїм побратимам. Зараз пишаюся, що стала бойовим медиком, що рятую своїх», – зізналася вона.

Спочатку Тетяна Назаренко проходила навчання, а вже зараз служить на одному з «гарячих» напрямків. Зізнається, що у польових умовах стикається з відсутністю світла, води, тепла, проте скаржитися не спадає на думку.

«Всяке бувало, але ми заряджені одним: маємо перемогти. Це найголовніше. Плюс відчуваємо підтримку дорогих нам людей – нехай і за сотні кілометрів», – ділиться бойова медикиня.

Як уже повідомлялося, заступник голови Кіровоградської обласної ради Дмитро Лінько разом зі своїм батальйоном «Стугна» одним із перших після розвідувальних підрозділів зайшов до звільненого Херсону.

Останні новини по темі
У грудні відбудеться перерахунок пенсій: кому і на скільки
pensioneruu
zamorozku2
Мряка і грудневі заморозки: якою буде погода протягом тижня на Кіровоградщині
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024