Ексочільник “Дніпро-Кіровоград” всплив у Житомирі: очолив водоканал

16:34, 13 Грудня, 2022

 

Колишній очільник підприємства “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик очолив Житомирський водоканал. На посаді гендиректора підприємства на Кіровоградщині він був протягом 10-ти років.

 

Нагадаємо, “Гречка” писала, що у 2021 році, коли ще Роман Ілик очолював “Дніпро-Кіровоград” СБУ розпочала кримінальне провадження щодо забруднення підприємством Інгулу технологічними відходами. Тоді він прокоментував ситуацію та запевнив, що інформація не відповідає дійсності на 90 %.

Як повідомили на Facebook-сторінці “Житомирводоканал”, ще від 3 жовтня обов’язки директора водопостачального підприємства міста виконує Роман Ілик.

“Відповідне розпорядження про покладання обов’язків було підписане Житомирським міським головою Сергієм Сухомлином 30 вересня”, – йдеться у повідомленні.

Крім того у дописі зазначили, що Роман Ілик закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Інженер-механік» та «Економіст». З 2002 по 2011 рік Роман Ілик працював на КП «Стрийводоканал» (пройшов шлях від майстра водопровідних мереж до головного інженера), з 2011 по 2021 був генеральним директором ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Зазначимо, у листопаді 2021 року Кіровоградська облрада не продовжила контракт Ілика Романа Ігоровича на посаді генерального директора обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро – Кіровоград”. За місяць до цього очільник облради Сергій Шульга оголосив йому догану “за неналежну організацію робочого процесу опрацювання скарг про аварійні ситуації й несвоєчасне реагування на них, через що підприємство зазнає збитків”.

 

Останні новини по темі
Світловодська громада повідомила про загибель воїна
zahunyv1gerb copy
ouj.ikol.l
Реєстрація та перереєстрація транспорту: як отримати експертне дослідження
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024