Попри відсутність дозволу на видобуток – суд скасував арешт на роботи в кар’єрі у Кропивницькому

16:46, 16 Грудня, 2022

Печерський суд Києва скасував арешт на спеціалізовану техніку та видобуток у Сугокліївському кар’єрі. Раніше арешт був накладений у рамках кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем.

 

Печерський суд Києва 21 листопада скасував свої ж попередні чотири ухвали про арешт техніки та право на видобуток у Сугокліївському кар’єрі у Кропивницькому, передають «Наші гроші».

Арешт був накладений у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою осіб. Йдеться про службовців управління Держпраці у Кіровоградській області, ТОВ «Овручгран» та ВАТ «Кіровоградський кар’єр» (наразі у процесі ліквідації) – за версією слідства, змова була для одержання неправомірні вигоди, що спричинило тяжкі наслідки.

У свою чергу ТОВ «Гранторг», який очолює Сергій Богданов з Кропивницького, оскаржив рішення Печерського суду про арешт майна і ділянки. Суд задовольнив цю скаргу, аргументуючи, що посадовцям підприємств, яким належать техніка і земельна ділянка кар’єру, підозри не оголошено.

Засновником ТОВ «Гранторг» є підприємство «Левелс Груп КР», підписантами якого є представник осередку політичної партії «Батьківщина» у Кропивницькому Гліб Підковський та Олександра Кривошенко – дружина його однопартійниця і місцевого підприємця  Олександра Кривошенка.

Власне Олександр Кривошенко є співвласником ВАТ «Кіровоградський кар’єр». Нагадаємо, що «Кіровоградський кар`єр» втратило право видобувати граніт у Сугокліївському кар’єрі ще у 2013 році. Та попри закінчення спецдозволу на розробку надр підприємство роками продовжувало видобуток.

Раніше «Гречка» повідомляла, що поліція арештувала майно кар’єру на Кіровоградщині, який видобуває каолін – через зв’язки з державою-агресоркою Росією.

 

Останні новини по темі
Чай Габа: трійка актуальних питань
real 1d6c5615 e0ee 4d7e 9bd6 ac01c950580b
zahunyv1gerb copy copy
Кетрисанівська громада повідомила про загибель воїна
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024