Кропивницькі пластуни передали Вифлеємський вогонь миру церковним громадам міста (ФОТО,ВІДЕО)

13:05, 25 Грудня, 2022
vog1

Щорічно представники Національної скаутської організації «Пласт» передають кропивничанам вогонь миру з міста Вифлеєма. Не став виключенням і рік 2022 – й.

Сьогодні, 25 грудня, пластуни завітали до трьох храмів Православної церкви України у Кропивницькому: Святого Володимира Великого, апостола Андрія Первозванного та Святої Трійці.

Вогонь з місця народження Ісуса Христа, що символізує мир, тепло, родинний затишок, злагоду і надіємось – швидку перемогу, – розповіла учасниця заходу Анна Волохова.

VVM 2

Стартувала акція з храму Святого Володимира, вперше до цієї релігійної громади місцеві пластуни передавли Вогонь миру ще у далекому 1999 році. Вже багато років поспіль тут кропивницьких скаутів зустрічає настоятель храму протоієрей Йосип.

– У теперишні буремні часи для українського народу він(Вогонь миру, – авт.) як ніколи доречний. Тому нехай ця маленька звістка з Вифлеєму радує наші українські серця, зігріває і освітлює у той час, коли є певні проблеми в нашому середовщі. І наша духовна спільнота з радістю приймає цей вогник – Вифлеємський вогонь, щоб він супроводжував всі наші богослужіння і був доставлен у кожну домівку наших вірних, – сказав протоієрей Йосип.


VVM 3VVM 4VVM 5

Довідково:

Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, українські скаути – пластуни поширюють з 1999 року. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. 

Останні новини по темі

«Чуєш? Плюс. Плюс»: кампанія підтримки військових які отримали травми органів слуху

clushna
photo 2022 12 24 18 25 451

На Кіровоградщині виявили потопельника: обставини встановлюють

Читайте також

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого ...

19:18, 6 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України і Дня Святого Миколая, відбулось ...

16:36, 6 Грудня, 2023

У Дитячо-юнацькій спортивій школі № 2 у Кропивницькому стартував набір дітей на безкоштовне навчання ...

16:33, 6 Грудня, 2023