Суспільство

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з загарбниками (ФОТО)

. 7536

Про загибель земляків, які боронили український народ від російських загарбників, повідомили Глодоська сільська рада, Долинська та Новопразька громади.

zahunyv

Про загибель Степаненко Володимира Івановича повідомив голова Долинської громади Євген Звіздовський.

«Наш земляк загинув 23 Грудня 2022 року в боях з російськими окупантами, виконуючи бойове завдання. Висловлюю щирі співчуття родині загиблого», – написав голова.

Церемонія прощання відбулася 30 грудня у селі Новогригорівка.

zStepanenko

Також голова Долинської громади проінформував про те, що 23 грудня 2022 року у бою проти російських окупантів загинув Рець Віктор Миколайович.

Траурна церемонія прощання відбудеться 31 Грудня 2022 року о 12:00 у селі Петрокорбівка. Живий коридор організують по вулиці Садовій.

Rec

Звільняючи країну від російських загарбників, загинув Юрій Анатолійович Єпанчінцев з Новопразької громади. Він служив навідником механізованого відділення. Проте на початку жовтня після артилерійського обстрілу та бойового зіткнення вважався зниклим безвісти. На жаль, загибель Юрія Єпанчінцева підтвердилась.

Прощання відбулося біля будинку захисника 30 грудня.

zagublYepan4incev

Глодоська сільська рада опублікувала інформацію про те, що на війні проти окупантів загинув захисник Степаненко Денис Олексійович. Про час та місце зустрічі живим коридором, церемонії прощання із героєм буде повідомлено згодом

zagublStepanenko

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама