Суспільство

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на війні (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 4358

Долинська, Глодоська та Смолінська громади повідомили про загибель земляків, які боронили свободу українського народу від росіян.

zagunyv ZSU

 В Глодоській громаді 8 січня оголосили днем жалоби: в цей день в громаді прощатимуться із загиблим захисником Степаненком Денисом Олексійовичем

При прощанні мешканці утворять живий коридор о 9:40 від в'їзду в село Глодоси до будинку солдата, а о 10:00 богослужіння відбудеться біля будинку Дениса Степаненка. Об 11:00 8 січня панихида розпочнеться у Свято-Покровській церкві.

За інформацією голови Долинської міської ради Євгеній Звіздовський, 18 грудня у бою проти окупантів загинув Слюсаренко Микола Анатолійович.

Траурна церемонія прощання відбулася 6 січня у місті Долинська.

zagynuv Slusarenko

У Смолінській громади повідомили про втрату на війні двох земляків. Під час виконання бойового завдання у Бахмуті на Донеччині 3 січня загинув молодший сержант Жулінський Віталій Валерійович. Він народився у селі Хмельове 11 січня 1971 року.

zagynuv Julinskyj

У Смолінській громаді підтвердили інформацію про загибель Грищенка Іллі Володимировича 1997 року народження. Він вважався зниклим безвісти в Херсонській області з квітня 2022 року, під час виконання бойового завдання. Та після деокупації території тіло загиблого Іллі знайшли та ідентифікували.

zagynuv Grushenko

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте