Суспільство

На щиті: три громади Кіровоградщини повідомили про втрати (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 20002

На Кіровоградщині три громади повідомили про втрати військовослужбовців.

dddq copy

Долинська територіальна громада повідомила, що загинув Олег Стеценко. Виконуючи бойове завдання, військовослужбовець загинув 17 Січня. Траурна церемонія прощання відбудеться 22 Січня 10:00 в Долинській по вулиці Макаренка 110 Б.

Dol

Гайворонська територіальна громада повідомила, що загинув Олександр Ашихмін 1980 року народження. В період з 1987 по 1996 роки навчався в Гайворонській середній школі №5, займався спортом. У 12 років залишився сиротою. Після закінчення школи навчався в Гайворонському СПТУ №35. Проходив службу в армії в Миколаєві, потім переїхав жити до Києва.

Повноцінний учасник Майдану 2013 року, отримав першу контузію від шумової гранати. З початком війни Олександр пішов добровольцем у 2015 році захищати Батьківщину. До 2017 року на Донеччині був розвідником 11-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

З початком повномасштабного вторгнення росії в житті Олександра розпочався новий бій довжиною у 9 місяців: Ірпінь, Буча, Гостомель, Сєвєродонецьк, Херсонський та Запоріжський напрямок, Бахмут. 17 січня він загинув.
На своєму рахунку має безліч державних нагород.

rrr

Аджамська територіальна громада повідомила про загибель військовослужбовця Івана Науменка.

Поширюйте

Коментуйте