Вуличне освітлення у Кропивницькому: коли вмикатимуть та скільки споживатиме електрики

15:53, 07 Лютого, 2023

У Кропивницькому вуличне освітлення поступово відновлюється на усій території міста. Працюватимуть ліхтарі щовечора орієнтовно протягом шести годин.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, у понеділок, 6 лютого, його увімкнули в тестовому режимі. А від сьогоднішнього дня вуличні ліхтарі працюватимуть орієнтовно з 17:20 до початку комендантської години – 23:00, інформує пресслужба міськради.

“Ситуація з електропостачанням наразі дозволяє це зробити. Відтепер у темну пору доби на міських вулицях буде краще видно і, відповідно, стане безпечніше. Особливо в пікові години, коли люди повертаються з роботи додому. Очікуємо, що включення зовнішнього освітлення суттєво зменшить також кількість аварій і транспортних пригод на дорогах міста”, – зауважив Олександр Мосін.

При цьому директор КП “Міськсвітло” Дмитро Тоток пояснив, що вуличні ліхтарі не несуть великого навантаження на енергосистему. В мережах зовнішнього освітлення використовуються надзвичайно економні лампи. При включені всієї міської системи використовується лише 100 кВт на годину.

“Такої кількості електроенергії не вистачить для енергозабезпечення навіть одної багатоповерхівки. Тож відновлення зовнішнього освітлення і відмова від графіків відключень – речі не сумісні за технічними характеристиками”, – пояснив очільник підприємства, реагуючи на реакцію деяких містян, які висловили невдоволення відновленням вуличного освітлення і запропонували краще відмінити графіки для житлових будинків.

Останні новини по темі
“Дніпро-Кіровоград” встановить генератори на насосних станціях у чотирьох містах області
3aab12e3 af64 49c4 84c5 7b53a116f1ba
58 main v1660112988
В Україні вчергове продовжили воєнний стан та мобілізацію
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024