Підтримати дружин воїнів: у Кропивницькому презентували виставку “Серцем з тобою” (ФОТО)

12:31, 02 Березня, 2023
16

У Кропивницькому відкрили фотовиставку “Серцем з тобою”, на якій представлені світлини 15 дружин воїнів-захисників із нашого міста. Для жінок у День закоханих організували благодійну фотосесію, яку проводив фотограф Олександр Майоров. А вже у перший день весни фотороботи презентували у міському туристично-інформаційному центрі.

На відкриття зібралися моделі проєкту, їхні близькі люди та всі, завдяки кому вдалося втілити ініціативу у життя.

“Це жінки наших військових. Вони захищають нас в тилу, підтримуюючи своїх чоловіків, які боронять країну на передовій. Завдяки їхнім чоловікам сьогодні ми маємо можливість і відзначити перший день весни. Нам хотілося, попри розлуку і відстань у цих родинах, внести трішки теплоти та любові у їхні життя, тому задумали цей фотопроєкт. Ці світлини дуже позитивні та світлі, які дають нам надію”, – зазначила ініціаторка проєкту начальниця управління культури та туризму міськради Анна Назарець.

На виставці представили по одній світлині кожної моделі. Проте під час фотосесії, для кожної із них зробили десятки фото. Для експозиції роботу обирав сам фотомитець, таку, яка на його думку найкраще передавала суть кожної із жінок на момент фотографування. Всі ж інші фото Олександр Майоров передав дружинам захисників для особистого архіву.

4 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

“У мене це була перша фотосесія в житті, тому було страшно. Але і фотограф і всі, хто долучався дуже підтримували, підказували. Мені було приємно приймати участь і чоловік за мене теж порадів”, – розповіла учасниця проєкту Марина Тарапака.

13 copy copy copy copy copy

Анна Назарець говорить, що у день фотосесії було дуже багато емоцій. У когось це було хвилювання, у когось здивувавання. Але найскладнішим для жінок, за її словами, було придумати образ. Він повинен був бути таким, який передає суть поєднання з чоловіком. Так, щоб він одразу, глянувши на світлину, навіть по реквізиту зрозумів – “ось, це точно моя дружина”.

“Для нас це було дуже важливо. Найперше – це підтримка наших захисників, наших чоловіків. Ми звісно ж постійно підтримуємо їх у якихось матеріальних потребах – від найеленментарніших необхідних людям речей і до зборів на обладнання. Але ж, крім цього, їм необхідна і моральна підтримка. Цією фотосесією ми хотіли показати їм своє кохання, проявити турботу про них, адже їм важливо бачити, що і про нас тут піклуються. Таким чином ми їх стимулюємо повертатися пошвидше додому з перемогою, показуємо, що ми їх тут чекаємо і постійно думаємо про них. А на відстані, що як не фото, найкраще може передати твої емоції, твої очі в цей момент?” – розповідає учасниця проєкту Алла Паламаренко, чоловік якої відразу з 25 лютого став на захист країни.

3 copy copy copy copy copy copy copy

Під час фотосесії моделі використовували різні реквізити, які самі обирали. Алла Паламаренко говорить, що в неї це був іграшковий ведмедик, як символ їхніх двох дітей. А також вона взяла каску та бронежилет чоловіка.

“Військова амуніція була як символ того, що ми зараз живемо всі війною. І це частинка і мене, і всієї країни і зокрема частинка мого чоловіка”, – уточнила пані Алла.

Інша ж учасниця Ярослава Касьянова каже, що під час зйомки, вона хотіла максимально передати емоції.

“Мені дуже хотілося передати наші спільні із нашим малюком почуття до нього. Я хотіла, щоб він розумів і бачив, що ми завжди думками поруч з ним, що ми його любимо і підтримуємо. Моє серце завжди з ним! – зазначає учасниця проєкту, вагітна дружина захисника пані Ярослава.

8 copy copy copy copy copy copy

Загалом же всі учасниці зауважують, що атмосфера панувала тепла та доброзичлива. Це була для них і можливість поспілкуватися між собою, поділитися думками та підтримати одна одну. Дехто з них вже були знайомі і раніше між собою, а для когось це стало можливість для нових знайомств.

Виставка проходила під звуки саксофона. Були щирі емоції та доброзичливі посмішки.

6 copy copy copy copy copy

Кожній із жінок також вручили по кілька роздрукованих фото.

Експозиція перебуватиме в інформаційно-туристичному центрі протягом тижня. Далі її передадуть до музею Осмьоркіна, де продовжиться її демонстрація для відвідувачів.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

10 copy copy

11 copy copy copy copy copy

5 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

 

12 copy copy copy copy copy copy copy

9 copy copy copy

15 copy copy

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

7 copy copy copy copy copy copy

Останні новини по темі

На Кіровоградщині діти з інвалідністю отримали благодійну допомогу від UNICEF

331061428 3463368133983809 5393953769226509490 n
Dovgi ruku TRO

Міномети від українського виробника: волонтери придбають дальнобійну зброю для тероборони Кіровоградщини

Читайте також

Наближаються зимові свята. І саме зараз хочеться посмакувати смачним і запашним печивом з тонким ...

11:08, 3 Грудня, 2023

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023