Поради і контакти: на Кіровоградщині запустили чатбот для запобігання насильству

09:54, 15 Березня, 2023

На Кіровоградщині розробити чат-бот «СкладнеПросто», який містить поради і пояснення щодо домашнього, гендерно зумовленого насильства, аб’юзу, а також корисні контакти для жителів області.

 

Як повідомляє Кропивницька міська рада, чат-бот створений на платформі «Телеграм» і містить наступні розділи:

  • психологічне насильство,
  • домашнє насильство,
  • гендерно зумовлене насильство,
  • газлайтинг,
  • складні стосунки,
  • сексуальні домагання,
  • контакти допомоги.

Skrin chatbot

«Я допоможу вам просто пояснити про такі складні життєві обставини, як токсичні, аб’юзивні стосунки, роз’ясню такі поняття, як харасмент, газлайтинг та що таке домашнє та гендерно зумовлене насильство і як йому запобігти. А, найголовніше – тут знайдете контакти, куди ви можете звернутися по допомогу у Кіровоградській області», – повідомляє чат-бот новим користувачам.

У розділі «контакти» є номери телефонів соціальних служб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, правових консультативних центрів, психологічної підтримки.

«Перевагою такого застосунку є можливість будь-якого користувача отримати важливу інформацію незалежно від географічної прив’язки. Автори також радилися з координаторами від Фонду ООН у галузі народонаселення, які мають великий досвід роботи за напрямом протидії та запобігання гендерно зумовленого та домашнього насильства», – розповіла координаторка ініціативної групи проєкту Світлана Коваленко.

Чатбот «СкладнеПросто» доступний за посиланням.

Над чатботом працювала  група проєкту «Запобігання гендерно зумовленого та домашнього насильства серед молоді громад Кіровоградської області».

 

Останні новини по темі
Як позбутися суржика: кропивничан запрошують на безкоштовні уроки української
lekciya copy
9 copy copy copy
Вилетів у кювет і перевернувся:чергове ДТП під Кропивницьким (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024