У Кропивницькому судитимуть колишніх службовців університету через нараховані премії(ОНОВЛЕНО)

10:37, 15 Березня, 2023

Через можливе неправомірне нарахування премій працівникам Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка судитимуть трьох колишніх службовців вишу.

 

ОНОВЛЕНО. У заголовку і вріз додано свово “колишніх”, адже нині підозрювані вже не працюють в університеті.

Згідно інформації, розміщеній у Єдиному державному реєстрі судових рішень, у липні 2021 року, правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо розтрати державного майна. Вони підозрювали, що посадовці університету нажились на реконструкції стадіону навчального корпусу №2 по вулиці Верхній Пермській, що відбувався у 2017-2021 рока, на суму понад 15 мільйонів гривень, а також неправомірно нараховували зарплати і премії працівникам вишу.

Під час слідстава перевірили гіпотезу, що підрядник безпідставно завищив вартість робіт за допомогою додаткових угод до договорів підряду, а самі роботи повноцінно не виконував. Проте за висновком судової будівельно-технічної експертизи від 26 листопада 2021 року це не підтвердилось і слідчий закрив кримінальне провадження через відсутність складу злочину.

А от частину провадження щодо зловживання службовими особами педагогічного університету службовим становищем не закрили.

Судове засідання призначили у Ленінському районному суді на 20 березня 2023 року.

Останні новини по темі
“Теплоенергетик” зможе замінити 2,5 кілометрів теплотрас у Кропивницькому
25052 1200x800 2
lekciya copy
Як позбутися суржика: кропивничан запрошують на безкоштовні уроки української
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024