Між Кропивницьким і Новим планують збудувати водогін

11:21, 22 Березня, 2023

Кропивницький планують з’єднати новим водогоном із Селищем Новим. Побудувати його планують протягом найближчих пів року.

Виконувач обов‘язків гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний розповів, що ресурси існуючих свердловин вичерпуються і спричиняють перебої з водопостачанням на селищі Новому. Також від нестачі потерпають і жителі Катеринівської громади.

За його словами, ще з 2016 року обласна рада прийняла рішення про приєднання водомереж селища Нового до «Дніпро-Кіровоград». Тоді нарахували, що вартість проєкту мала бути понад 100 мільйонів гривень.

“Але ми знайшли технічні й економічні рішення, як зменшити фінансове навантаження на реалізацію цього проєкту більш ніж удвічі. При цьому коштів із обласного бюджету не потребуватимемо”, – уточнив Олександр Пісний.

Він пояснив, що будівництво водогону відбуватиметься в рамках гуманітарного та приватного партнерства.

“20 мільйонів гривень на реалізацію проєкту виділяє нам UNICEF. Ці кошти скеровуються на труби та інше устаткування. Також до реалізації проєкту долучається приватний інвестор. Підтримка проєкту передбачена меморандумом, який підписали обласна та міська влади”, – додав він.

Останні новини по темі
Волонтерити творчістю: як у Кропивницькому артисти збирають мільйони на армію (ФОТО)
Tvor4i volonteru
liky
Ліки після транспантації можна отримати безоплатно: яким чином
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024