Між Кропивницьким і Новим планують збудувати водогін

11:21, 22 Березня, 2023

Кропивницький планують з’єднати новим водогоном із Селищем Новим. Побудувати його планують протягом найближчих пів року.

Виконувач обов‘язків гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний розповів, що ресурси існуючих свердловин вичерпуються і спричиняють перебої з водопостачанням на селищі Новому. Також від нестачі потерпають і жителі Катеринівської громади.

За його словами, ще з 2016 року обласна рада прийняла рішення про приєднання водомереж селища Нового до «Дніпро-Кіровоград». Тоді нарахували, що вартість проєкту мала бути понад 100 мільйонів гривень.

“Але ми знайшли технічні й економічні рішення, як зменшити фінансове навантаження на реалізацію цього проєкту більш ніж удвічі. При цьому коштів із обласного бюджету не потребуватимемо”, – уточнив Олександр Пісний.

Він пояснив, що будівництво водогону відбуватиметься в рамках гуманітарного та приватного партнерства.

“20 мільйонів гривень на реалізацію проєкту виділяє нам UNICEF. Ці кошти скеровуються на труби та інше устаткування. Також до реалізації проєкту долучається приватний інвестор. Підтримка проєкту передбачена меморандумом, який підписали обласна та міська влади”, – додав він.

Останні новини по темі
Волонтерити творчістю: як у Кропивницькому артисти збирають мільйони на армію (ФОТО)
Tvor4i volonteru
liky
Ліки після транспантації можна отримати безоплатно: яким чином
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024