У Кропивницькому пішов із життя професор Льотної академії

11:59, 22 Березня, 2023

 

У Кропивницькому викладач Льотної академії, видатний науковець Роберт Макаров пішов із життя.

 

Про це повідомили на офіційній Faсebook-сторінці Льотної академії Національного авіаційного університету.

Роберт Макаров – це засновник наукової школи педагогічного напряму академії, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України, Почесний працівник авіаційного транспорту України Роберт Микитович Макаров.

“Людина – легенда, людина – патріот академії, людина – професіонал, який, незважаючи на складну хворобу до останніх днів докладав зусиль для наукового розвитку академії, професійної підготовки висококваліфікованих авіаційних фахівців. Ім’я Роберта Микитовича відомо в авіаційному та науковому світі далеко за межами Кропивницького і України”, – згадують про науковця в дописі.

Крім того, в академії говорять, що саме він започаткував наукову школу системної організації професійної підготовки майбутніх авіаційних фахівців. Для багатьох викладачів академії він став наставником, учителем, науковим керівником. Тисячі авіаторів навчалися за його підручниками та посібниками.

“У цей трагічний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Роберта Микитовича. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Роберта Микитовича Макарова назавжди залишиться в серцях близьких,учнів та колег. Вічна пам’ять!” – висловлюють співчуття колеги професора.

 

Останні новини по темі
Напиляли на понад пів мільйона: на Кіровоградщині оголосили підозру групі “чорних лісорубів”
Depositphotos 42552153 S copy
Tvor4i volonteru
Волонтерити творчістю: як у Кропивницькому артисти збирають мільйони на армію (ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024