Більшість шкіл і дитсадків вже без тепла: у Кропивницькому оголосили дату завершення опалювального сезону

14:30, 28 Березня, 2023

У більшості шкіл та дитсадків Кропивницького припинили подачу тепла. У батьківських чатах педагоги попередили про можливе зниження температури у закладах. У міськраді пояснили, що загалом по місту завершили опалювальний сезон. Виключенням будуть лише медзаклади.

 

У коментарі “Гречці” начальниця управління освіти міськради пояснила, що ті заклади, де є індивідуальні газові котельні, припинять подавати тепло 31 березня. У всіх інших закладах опалювальний сезон закінчується, тоді коли зупиняють котельні “Теплоенергетика”.

Наразі тепло подають у 23 закладах освіти. До них входять ті, що мають електроопалення та ті, у яких індивідуальні газові котельні.

За її словами, школам рекомендували починати весняні канікули із 3 квітня, саме через закінчення оплювального сезону. Проте заклади самі приймали рішення про дату старту канікул. 16 шкіл весняний відпочинок почали з 27 березня, інші ж – з 3 квітня.

Що ж стосується дитячих садків, то Лариса Костенко говорить, що усі заклади управління забезпечило обігрівачами. Працівникам дитсадків рекомендують їх використовувати, коли знижуватиметься температура у групах. Крім того, дітей будуть переводити до приміщень груп, де сонячно.

“Дитсадки зараз відвідують небагато дітей, тому маємо змогу їх переводити в інші групи, де теплі приміщення. Деякі котельні зупинилися вчора, деякі зупиняються сьогодні, але температура в дитсадках поки що нормальна”, – зазначила очільниця міського управління

У пресслужбі міськради повідомили, що станом на сьогодні, усі міські котельні, включаючи Південно-Західну, уже зупинені.

За словами директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника вчора, 27 березня, розпочалася консервація котлів ТЕЦ. В мережах теплопостачання поки підтримується тиск для гідравлічного випробування, але температуру теплоносія уже не піднімають

“Певний час ще працюватимуть котельні, які обслуговують медичні заклади міста. Зважаючи на зниження температури повітря, яке наближається у найближчі кілька днів, для роботи цих котелень КП “Теплоенергетик” замовило обсяг газу, щоб опалювати медзаклади, поки не встановиться стабільна тепла погода”, – прокоментував очільник підприємства.

Крім того, він повідомив, що наа кінець опалювального сезону 2022-2023 року КП “Теплоенергетик” має 300 мільйонів боргу від споживачів за теплопостачання. Олександр Чельник закликав і людей, і підприємства сплатити борги, пояснюючи, що ці гроші підприємству потрібні для якісної підготовки до наступного опалювального сезону.

 

Останні новини по темі
Голову Пантаївської сільради судитимуть за хабар у 4700 доларів
Habar Pantaivka
mayd dsns 1
Гараж для рятувальників у дворі будинку: жителі багатоповерхівки просять обладміністрацію втрутитися
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024