У Світловодську з’явилось перше психіатричне відділення

13:50, 06 Квітня, 2023

У Світловодській центральній районній лікарні вперше відкрили психіатричне відділення.

Як прокоментував “Гречці” головний лікар медзакладу Сергій Савич, відділення психіатрії відкрили на базі лікарні. Воно розраховане на 10 ліжок та працює вже півтора місяці.

“Маємо договір з НСЗУ на стаціонарну медичну допомогу та мобільну психіатричну допомогу, що розрахована на не буйних пацієнтів. Наразі у відділенні працює 3 лікарі-психіатри, медичні сестри та санітари задля успішного лікування психіатричних хворих”, – уточнив директор Світловодської лікарні Сергій Савич.

В планах керівництва лікарні розширити відділення, аби охопити більшу кількість пацієнтів та найняти охорону для відділення. В такому випадку можна розраховувати на всі види психіатричної допомоги, в тому числі і у випадках загострення хвороби.

На медичну допомогу можуть розраховувати окрім місцевого населення і демобілізовані військовослужбовці, які вже не перебувають на службі в лавах Збройних сил України та потребують реабілітації.

Останні новини по темі
“Оселя голосів та історій”: кропивничан запрошують долучитись до аудіозбірні діалектів
golos 1
2023 04 04 ЛА
Легкоатлетка з Олександрівки стала призеркою чемпіонату України з кросу (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024