Ігор Мурдій відкрив Громадський офіс Слуги Народу для жителів Новоукраїнського району (ФОТО, ВІДЕО)

11:09, 02 Травня, 2023

У Новоукраїнці на вулиці Соборній, 58, відбулося відкриття Громадського офісу Слуги Народу. Він працюватиме для мешканців усього району.

До відкриття Громадського офісу долучилися очільники територій: Долинської міської громади – Євгеній Звіздовський, голова Новоукраїнської РДА Олександр Дубченко, Знам’янської міської громади – Володимир Сокирко, заступник голови Олександрійської РДА Валерій Больбот, очільник Компаніївської громади Олександр Маслюков, а також депутати Новоукраїнської міської ради. Робота Громадського офісу Слуги народу розпочалася з прийому жителів району та робочого виїзду на проблемний об’єкт у Новоукраїнці – гідроспоруду на річці Чорний Ташлик.

«Я завжди радий бачити земляків і щоразу, коли відвідую Новоукраїнку, намагаюся давати зворотний зв’язок усім, хто звертається до мене. Відкриття громадського офісу посилить комунікацію та співпрацю з депутатами різних рівнів та жителями району. Протягом сьогоднішнього дня я почув багато пропозицій та низку конструктивних питань. Одне з найболючіших – відновлення гідроспоруди на річці Чорний Ташлик, яка знаходиться в аварійному стані. Спільно з головою обласної ради Юрієм Дроздом та фахівцями вже виїхали на об’єкт. І вже маємо що сказати щодо вирішення проблеми”, – розповів Ігор Мурдій.

Наразі з ситуацією щодо аварійного стану гідроспоруди вже ознайомлені в Кіровоградській ОВА та обласній раді. Також Новоукраїнська РДА провела комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

b6a29c18 de38 4a19 921b 44cce84c405a

«Гідроспоруда дійсно потребує негайного ремонту. На сьогодні є діалог з фахівцями з Дніпропетровщини, які спеціалізуються на таких об’єктах. Попереду – розробка завдання на проектування робіт для Новоукраїнської міської ради, саме на її балансі розташована ця гідроспоруда. Завдань багато: проведення вишукувальних робіт, виготовлення проектно-кошторисної документації. І наступний крок – ремонт об’єкту! Але спільні зусилля допоможуть пришвидшити цей процес та зробити гідроспоруду ефективною та безпечною», – наголосив Ігор Мурдій.

Також під час прийому громадян місцеві жителі озвучили питання щодо облаштування дитячого майданчика у Новоукраїнці. У Громадському офісі очікують на проект майданчика, аби повноцінно розпочати роботу.

838e57ae 5c55 4f5a 8e27 da967de25267

У Громадському офісі зазначають: готові до конструктивного діалогу з усіма жителями Новоукраїнського району. Крім звичайного прийому мешканців, до роботи Громадського офісу запрошують активних представників Новоукраїнщини, які мають чітку позицію та проекти, які дадуть поштовх у розвитку району.

 

Реклама

 

Останні новини по темі
“Прокачати” професійні навички та кар’єру: молодь Кіровоградщини запрошують на стажування за кордон
molod proekt
343537785 637765714348715 6447469075845799803 n
Обстріли, блекаути і міграція: які виклики поставила війна перед освітою
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024