Іпотечну програму «єОселя» розширили: хто зможе скористатися пільговим кредитуванням (ДОПОВНЕНО)

10:41, 05 Липня, 2023

 Програму іпотечного кредитування в Україні «єОселя» розширили – тепер нею може скористатися не тільки представники певних професій, а й всі українці, які не мають власного житла.

Нагадаємо, що у жовтні 2022 року в Україні запрацювала програма «єОселя», яка дозволяє представникам критично важливих професій (військовим, медичним працівникам, правоохоронцям, вчителям та науковцям) отримати пільговий іпотечний кредит під 3%.

Як повідомили на сайті «Урядовий портал», 4 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про розширення програми «єОселя» – відтепер нею скористатися можуть всі українці, які не мають власного житла, незалежно від їхніх професій.

«Ці та інші зміни в умови програми дозволять суттєво активізувати видачу іпотеки. Ми створюємо можливість для українських родин, які потребують житла, отримати його вже зараз», – йдеться у повідомленні.

Для українців, які не мають власного житла, в рамках «єОселі» видаватимуть пільгову іпотеку до 20 років під 7% річних. При цьому перший внесок складатиме від 20% від суми.

ДОПОВНЕНО. Вже з 1 серпня подати заявку на участь у програмі можуть:

  • ветерани війни та члени їхніх родин;
  • учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни;
  • родини загиблих ветеранів війни, загиблих захисників і захисниць;
  • інші громадяни України, які не мають власного житла;
  • громадяни, у власності яких менше 52,5 квадратних метрів для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. м – на кожного наступного члена сім’ї, за виключенням житла на тимчасово окупованих територіях.

Наразі банками-партнерами «єОселі» є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк та Sky Bank.

 Як раніше повідомляла «Гречка», перший кредит за держпрограмою «єОселя»  в Кіровоградській області видали у листопаді 2022 року.

 

Останні новини по темі
Для ветеранів і ветеранок створили застосунок психологічної підтримки “База”: як долучитись
896
5555
Захисникам із Кіровоградщини терміново потрібен тепловізор: як допомогти
Читайте також

В ніч з 23 на 24 лютого захисники знищили керовану авіаційну ракету Х-59 та 5 «шахедів»над Кіровоградською областю....

09:08, 24 Лютого, 2024

У лютому 2024 року буде два роки як росія здійснила повномасштабне вторгення в Україну. Як українці навчились жити під регулярними обстрілами та що змінилось за ці роки?...

08:58, 24 Лютого, 2024

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024