Мешканців Гайворона під’єднали до нової електромережі
Упродовж кількох років проводились роботи щодо вирішення питання електроопалення квартир багатоповерхових будинків по вул. Гайворонській у місті Гайворон. Зокрема, сюди було підведено електролінію, встановлено нові трансформаторні підстанції, виконано інші підготовчі роботи.
56 квартировласників матимуть можливість для переключення до нових трансформаторних підстанцій. З метою забезпечити надійне електропостачання, просимо квартировласників звернутись у Гайворонський район електричних мереж для переукладання договорів на подання їм електроенергії для обігріву житла.
У вівторок 10 грудня відбулися урочистості з нагоди підключення квартир багатоповерхових будинків по вул. Гайворонській до нової електромережі.
За матеріалом Гайворонської міськради


