У Долинській вкрали будматеріали з багатоповерхівки для військових: шукають свідків

16:47, 07 Серпня, 2023

 У Долинській громаді з багатоповерхівки, квартири в яких планують віддати військовослужбовцям, невідомі вкрали будівельні матеріали.

Йдеться про п’ятиповерхівку, яка простоювала в Долинській останні 30 років. та у липні 2023 року голова громади Євгеній Звіздовський заявив, що будівлю за шість місяців за кошти місцевого бюджету та комунальних підприємств відремонтують і повністю підготовлять до заселення: від встановлення ліфта до штукатурки стін.

«Його мешканцями будуть наші військові, які стоять на черзі з 2016 року. Тобто ми забезпечимо житлом ще 72 родини у місті», – сказав він.

Та сьогодні, 7 серпня, Євгеній Звіздовський повідомив, що з будівлі, де проводять ремонт, невідомі вкрали будівельні матеріали.

«Матеріали були зачинені у будівлі – ми й уявити не могли, що таке станеться. Раніше будівлю не охороняли, та після сьогоднішнього випадку охорону поставимо. Подали заяву до поліції», – розповів голова громади «Гречці».

За словами Євгена Звідздовського, загальна сума збитків становить приблизно 125 тисяч гривень. Зокрема з будівельного майданчика зникли:

  • 26 мішків декоративної штукатурки «короїд»,
  • 148 балонів монтажної піни,
  • монтажна сітка.

Zvizdovsk1

Zvizdovsk2

Фото з Facebook-сторінки Євгенія Звіздовського

«Якщо хтось щось бачив чи чув – будь ласка, повідомляйте поліцію або мені в особисті повідомлення у Facebook. Злочинці мають бути покарані», – закликав голова Долинської громади.

 Раніше «Гречка» писала, що волонтери «Дому Милосердя» просять опізнати вандалів, які влаштували погром у дворі хостелу. 

Останні новини по темі
В США відкрили виставку фотографій з сіл Кіровоградщини (ФОТО)
Yelka vustavka USA
Protez
Хто і як може отримати безкоштовне протезування в Україні (ІНФОГРАФІІКА)
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024