Кіровоградські євромайданівці підготували подарунок імениннику Азарову (ФОТО)

Сьогодні кіровоградський Євромайдан відсвяткував день народження прем’єр-міністра України Микола Азарова. До 66-річчя «найграмотнішого» урядовця країни кіровоградці підготували і подарунок – лопату із написом «Азірову від народу!»
Майданів ці говорять, що подарунок стане у нагоді пану Азарову на пенсії: «Робота в нього зараз важка, а ще в його то віці. Це щоб було йому чим на пенсії зайнятися. Нехай на грядках відпочиває».
Передати новеньку лопати хотіли через представників Президента у Кіровограді, себто через облдержадміністрацію. Проте побачивши досить нечисельний натовп людей, правоохоронці закрили на всі замки вхідні двері в ОДА і пообіцяли представника «на поріг». Втім до мирних мітингувальників так ніхто і не вийшов, тож лопату вирішили вручити пану Кірову, який на кіровоградському Євромайдані вважається головним контактером з владою.





Фото Світлани Дубини




