У Кропивницькому планують реорганізувати аеропорт

16:31, 17 Вересня, 2023

У Кропивницькому планують реорганізувати аеропорт, приєднавши його до обласного комунального підприємства.

Відповідну інформацію оприлюднили у проєкті рішення Кіровоградської обласної ради, якй ймовірно розглянуть на найближчій сесії.

Згідно з проєктом рішеннь юридичну особу – комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт “Кропивницький” планують припинити та приєднати його до комунального підприємства “Регіональний центр розвитку послуг”.

Цим же проєктом рішення вказується, що “Регіональний центр розвитку послуг” стане правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов’язків комунального підприємства “Міжнародний аеропорт “Кропивницький”.

Обгрунтовується така реорганізація кількома статтями Конституції та вказано, що це “з метою економного і раціонального використання бюджетних коштів, ефективного використання матеріальних ресурсів та комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області”.

Згідно з інформацією в аналітичній системі Youcontrol, “Регіональний центр розвитку послуг” належить обласній раді. Керівником підприємства вказаний Владислав Володимирович Шаповалов. Основним видом діяльності зазначено “Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна”. Крім того, вказані ще “Надання інших допоміжних комерційних послуг”, “Діяльність із охорони та використання пам’яток історії, будівель та інших пам’яток культури”, “Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту” ” Діяльність у сфері архітектури” та інші.

Зазначимо,  “Гречка” раніше з’ясовувала чи можливим було б відновлення роботи аеропорту після перемоги, який шлях для цього треба пройти та що б це могло дати місту.

Нагадаємо, у Кропивницькому об’єднають міський пологовий будинок та Лікарню швидкої медичної допомоги.

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують в’язати шкарпетки для захисниць і захисників: як долучитися
viyazannia noskiv
376685602 704516731718301 4803924993777930721 n
У Кропивницькому на акції “Квіти для ЗСУ” зібрали 150 тисяч на бойовий дрон (ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024