Кропивницька міськрада відсудила майже 74 тисячі у ФК “Зірка”

16:03, 01 Жовтня, 2023

Кропивницька міськрада відсудила у футбольного клубу “Зірка” майже 74 тисячі гривень боргу за оренду землі.

Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, мова йде про ділянку розміром майже 6 гектарів за адресою вулиця Гагаріна, 1а.

Договір оренди міськрада із футбольним клубом уклала ще у 2017 році. Після проведення оцінки землі було встановлено щомісячну плату за оренду у розмірі 3752 гривні. Проте починаючи із червня 2020 року і по лютий 2022 року “Зірка” не платила за оренду. Таким чином набіг борг у розмірі 73 736 гривень.

Кропивницька міськрада звернулася із позовом до суду. Про відкриття провадження намагалися повідомити футбольний клуб, проте листи за вказаною юридичною адресою поверталися із вказівкою “Адресат відсутній за вказаною адресою”. Також намагалися зв’язатися по телефону, проте і цього не вдалося. Тому справу розглядали без відповідача.

Ознайомившись зі всіма наведеними документами та доказами, суд прийняв рішення позов міськради задовольнити та стягнути із футбольного клубу “Зірка” вказаний борг. Копію рішення клубу надіслали.

Рішення прийняли 25 вересня. Протягом 15 днів відповідач має право подати апеляцію.

Нагадаємо, у Кропивницькому прокурори відсудили у ТОВ “СПМ-Інвест” понад 2,6 мільйона гривень за незаконне користування земельною ділянкою і відповідно несплату орендної плати за неї.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині відкрили меморіальну дошку на честь воїна 3-го полку (ФОТО)
5432
454
У Кропивницькому приміщення бюро медико-соціальної експертизи планують здати в оренду
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024