Попри протести: у Кропивницькому замовили будівництво водогону до Нового

14:09, 28 Жовтня, 2023

Обласне комунальне підприємство «Дніпро-Кіровоград» планує укласти з ТОВ «Кронос-Лідер» угоду щодо будівництва першої черги водогону вартістю 3,6 мільйонів гривень.

Згідно з інформацією у системі Prozorro, підприємство замовило будівництво водопроводу до селища Нове згідно з робочим проєктом «Гуманітарне реагування на потреби споживання селища Нове Кропивницького для забезпечення питною водою в умовах війни». Першу чергу підрядник має завершити до кінця 2023 року, пише “Антикорупційний вимір”.

Участь в тендері також брало ТОВ «Індустріальна компанія України – ВФ» зі Знам’янки, яке запропонувало виконати будівництво за 3 мільйони 650 тисяч гривень. Втім пропозиція «Кронос-Лідер» була на 5 тисяч гривень дешевшою. При чому, очікувана вартість закупівлі була 4,5 мільйона гривень.

Наразі замовник оприлюднив повідомлення про намір укласти з фірмою-переможцем угоду.

Варто додати, що тендер відбувся із другої спроби. Під час розкриття пропозицій у вересні, дешевшою виявилася пропозиція ТОВ «Індустріальна компанія України – ВФ». Але тоді обидві заявки відхилили через невідповідність документації підрядників.

Фірма-переможець «Кронос-Лідер» є давнім підрядником місцевих комунальних підприємств та управлінь. Засновницею є Ольга Білявська.

Зазначимо, селище Нове, яке приєднали до Кропивницького, планують приєднати до обласного водогону «Дніпро-Кіровоград». Нині селище забезпечене водою зі свердловин, проте за твердженням влади, запаси і якість вичерпуються. Натомість частина мешканців Нового виступає проти приєднання до обласного підприємства.

Нещодавно міська влада обіцяла новенцям створити робочу групу для дослідження доцільності приєднання до обласного водоканалу.

Останні новини по темі
Продовження детективного фентезі: кропивничан запрошують на зустріч з письменницею Ольгою Мігель
Вже 17 повалених дерев: рятувальники прибирають наслідки негоди на Кіровоградщині (ДОПОВНЕНО)
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024