У будівлі Кіровоградської облради ремонтуватимуть приміщення за 3,2 мільйона: які саме

13:56, 02 Листопада, 2023

У Кропивницькому в адмінбудівлі на площі Героїв Майдану планують відремонтувати три приміщення укриття та приміщення на 3-му поверсі. Капремонт вартуватиме понад 3,2 мільйона гривень.

Згідно з інформацією у системі Prozzoro, капітальний ремонт планують провести у підвальних приміщеннях та приміщенні №34 на третьому поверсі у адмінбудівлі, де розташовується Кіровоградська ОВА та обласна рада.

Замовником виступає комунальне підприємство по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради. За капремонт цих приміщень були готові віддати 3 296 900 гривень.

Як повідомив у коментарі “Гречці” речник Кіровоградської ОВА, мова йде про капітальний ремонт трьох приміщень у підвалі, які використовують як укриття. Щодо приміщення на 3-му поверсі, то там планують облаштувати ситуативну кімнату, створення якої необхідне в умовах воєнного стану.

Переможцем тендеру стало ТОВ “Підприємство “Арталекс” із пропозицією у 3 230 900 гривень. Конкурент на торгах був лише один – ПП “Кабекслайн”, яке готове було провести ремонт за 2 263 000 гривень.

Виконати роботи підрядник зобовʼязаний до 11 грудня цього року.

Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Підприємство “Арталекс” зареєстроване у Кропивницькому. Бенефеціарної власницею вказана Ольга Миколаївно Сипливець. Цьогоріч підприємство отримало підрядів від держструктур на майже 6,2 мільйона гривень.

Серед переможних тендерів є ще один по замовленню від КП по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради, який також стосується ремонту адмінбудівлі на площі Героїв Майдану. Зокрема за майже 811 тисяч гривень підприємство ремонтуватиме приміщення санвузлів та замінюватиме вікна і двері на другому поверсі цієї будівлі.

Нагадаємо, у Кропивницькому на облаштування укриттів та ремонти у школах виділили додаткові 26 мільйонів із міського бюджету.

Останні новини по темі

Навкололітературні ігри: кропивничан запрошують на зустріч студії ПереФарбованого лиса

Здавав дані ворожим спецслужбам: на Кіровоградщині судитимуть юнака за держзраду

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023