Навкололітературні ігри: кропивничан запрошують на зустріч студії ПереФарбованого лиса

14:13, 02 Листопада, 2023

У суботу, 4 листопада, у Кропивницькому відбудеться зустріч із учасниками мандрівної студії навкололітературних ігор «Перефарбований лис». Участь є безкоштовною, проте потрібно попередньо зареєструватися.

Фото з Facebook-сторінки «Перефарбований лис» (@repaintedfox)

Навкололітературні ігри – це проєкт освітянки Валентини Мержиєвської і психологині Марії Діденко. Вони є авторками подкасту «ПереФарбований лис», присвяченому переосмисленню української літератури. Вони створили студію ігор, які основані на українських творах, до участі у якій запрошують всіх охочих. Навкололітературні ігри вже побували у Львові, Вінниці, Тернополі, а 4 листопада буде у Кропивницькому.

«Гра – стан, коли можна спостерігати за різними ситуаціями, змінювати реакції і приміряти ролі інших персонажів, щоб зрозуміти їхню мотивацію. У грі можна виходити за свої власні рамки і пробувати нове. Одна зустріч – одна гра – один твір з української літератури. Чекаємо на тих хто любить грати, легко імпровізує і має творчу іскру», – закликають організаторки.

Навкололітературні ігри у Кропивницькому відбудуться у суботу, 4 листопада, о 15:00 у приміщенні «Мир. 2.0) (вулиця Велика Перспективна, 19). Участь безоплатна, за попередньою онлайн-реєстрацією. Орієнтовна тривалість –  півтори години.

Останні новини по темі
Відпустки і ротація для військових: що каже Залужний і психолог
У будівлі Кіровоградської облради ремонтуватимуть приміщення за 3,2 мільйона: які саме
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024