На райдужних “пончиках”: на Закарпатті затримали ухилянта з Кіровоградщини

15:24, 02 Листопада, 2023

На Закарпатті вчора, 1 листопада, прикордонники вяивили чотирьох порушників кордону, які збиралися перепливати річку Тису на надувних «пончиках».

Як повідомили у пресслужбі Держприкордонслужби України, наряд прикордонників “Грушово” Мукачівського загону близько 22:00 за 100 метрів від держрубежу виявили чотирьох людей, які швидко рухалися в сторону кордону. Ними виявились двоє неповнолітніх жителів Закарпаття, один житель Кіровоградщини та один житель Сумщини.

Неповнолітні хлопці 15 і 16 років зізналися, що за 100 доларів погодились провести двох невідомих їм чоловіків до річки Тиса та вказати напрям руху у Румунію.

Чоловіки зазначили, що мали заплатити організаторам нічного «вояжу» на веселкових «пончиках» 5000 та 3500 доларів США. Наразі встановили особу організатора, який перенаправляв чоловіків за кордон.

В Держприкордонслужбі уточнюють, що від початку повномасштабного вторгнення на території Мукачівського прикордонзагону працівники зафіксували 19 випадків загибелі чоловіків, які намагались перепливати річку Тиса, щоб потрапити до сусідніх Угорщини і Румунії.

Як “Гречка” раніше повідомляла, на Одещині прикордонники затримали вісімнадцятьох чоловіків, серед яких двоє мешканців із Кіровоградщини, які намагались незаконно перетнути кордон.

Останні новини по темі
Навіки в строю: чотири громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників 
Відпустки і ротація для військових: що каже Залужний і психолог
Читайте також

Кросівки жіночі давно перестали бути виключно атрибутом спортивного гардеробу та стали невід’ємною частиною повсякденних стильних образів сучасних жінок. Вибір жіночих кро...

15:36, 22 Лютого, 2024

Очільниця Головного управління державної податкової служби у Кіровоградській області Юлія Мороз розповіла про найпоширеніші  помилки, через які штрафують фізичних осіб-підприємц...

13:41, 22 Лютого, 2024

В Україні щорічно перевіряють публічні будівлі на доступність для людей, зокрема і з числа маломобільних верств населення. Згідно з результатом моніторингу, Кіровоградщина, яка ...

13:25, 22 Лютого, 2024